dask4
dask4

press to zoom
dask3
dask3

press to zoom
dask2
dask2

press to zoom
dask4
dask4

press to zoom
1/4

Dask - Deprem

Sigortası

Dask - Konut

Sigortaları

Dask Sigortası Nedir?

Diğer ismi ile  Zorunlu Deprem Sigortası’nın her şeyden önce hepimizin sosyal sorumluluğu olduğu bilincinde olmalıyız.

Depremin son 60 yıl içerisinde ülkemizde en sık rastlanılan afet türü olması, neredeyse tamamı deprem bölgesindeki ülkemiz için beklenmedik bir durum değildir. Üstelik deprem yapısı gereği, sadece bulunduğu bölgeyi değil, ülkeyi de ekonomik olarak sarsabilecek şiddette bir afet türüdür.

Konut Sigortası Nedir?

Dask Sigortası Neleri Kapsar?

Dask yaptırırsanız deprem esnasında zarar gören yada yıkılan konutunuzun dask bedeli kadar ücreti sigortanız tarafından ödenerek maddi güvence sağlamış olursunuz.

İster oturulamaz durumda ister kısmi hasarlı olsun, bina zararını en hızlı şekilde tazmin ederek, yaşamınızın normale dönmesine maddi destek sağlamış olur. 

İster mal sahibi, ister kiracı olun; Konut Sigortası ile konutunuz ile ilgili riskleri teminat altına alabilirsin. Konut sigortası ile konutun yer aldığı bina ve içindeki eşyalar için mali güvence sağlamış olursunuz. İsteğe bağlı olarak satın alınabilen bir sigorta çeşidi olan konut sigortasının amacı bina ve konut içerisindeki eşyaların çeşitli sebeplerle aldığı hasarların, karşılanmasını sağlamaktır. Yılların birikimi ile sahip olunan konutların mal sahipleri, birikimlerinin farklı riskler nedeniyle zayi olmasını engellemek için konut sigortası tercih etmelidirler.

Bilindiği üzere konutlarda meydana gelen hasarlar, konutun kendisinde ve eşyaların zarar görmesine yol açıyor. Bu noktada, konut sigortaları tercih edilirken, kesinlikle eşya teminatı da eklenmelidir. Böylece konutta meydana gelen hasarlar için geniş kapsamlı bir güvence sağlanmış olursunuz. Bir çok konut sigortalarını incelediğimiz de çoğunun yanlış yada eksik teminatlar alınarak yapıldığını görmekteyiz. Riskin gerçekleşmesi halinde sigortalılar yanlış yada eksik yapılan poliçeler nedeni ile mağduriyet yaşamaktadırlar.

Mutlaka sigorta yaptırırken teminatlar konusunda emin olun ve sigorta poliçenizi mutlaka okuyunuz. Yada uzman ekibimizden ücretsiz teknik destek alabilirsiniz. 

yangın2
yangın2

press to zoom
yangın
yangın

press to zoom
yangın3
yangın3

press to zoom
yangın2
yangın2

press to zoom
1/7

Konut Sigortası

7-24.png