işyeri6.jpg
dask4.jpg

İş Yeri

Sigortası

İş Yeri Sigortası Nedir?

Hangi İş Yerleri Sigortalanabilir?

İş yerinizde güvenli, huzurlu çalışmak iş yeri sigortası yaptırmakla mümkün olacaktır. 3 Renk Sigorta olarak; iş yeri binanızı, emtialarınızı, makinalarınızı, camlarınızı ve diğer tüm muhteviyatınızı yangın, yıldırım, infilak, hırsızlık, sel-su baskınları, taşıt çarpması, dolu hasarları ve benzeri risklere karşı en geniş teminatlar ile sigortalayarak emeklerinizin boşa gitmesine engel olursunuz.

İş yeri sigortası ile teminat altına alınabilecek yerler; fabrikalar, satış yerleri, atölyeler, depolar,  imalathaneler, ambar ardiyeler gibi mekanlarınız sigorta altında güvencededir.

İş Yeri Sigortası Yaptırırken

Nelere Dikkat Etmeliyim?

7-24.png
işyeri5.jpg
işyeri7.jpg

İş yerinizi sigorta altına alırken dikkat edilmesi gereken çok önemli hususlar vardır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile bu konuda özellikle uzman ekibimiz sizlere çok detaylı şekilde yardımcı olacaktır.

Özellikle sigorta yaptırırken primin düşük çıkması için eksik sigorta yapılmaktadır. Bu gerek sigorta acenteleri tarafından gerekse sigortalı tarafından bilinçli olmadan yapılmaktadır. Örneğin bir işletmede 200.000-TL makine olmasına rağmen sigorta poliçesinde bu rakam düşük gösterilmektedir. Aynı şekilde bina, elektronik cihaz emtia vb. teminatların gerçekte olması gerekenden düşük olması riskin gerçekleşmesi halinde sigortalı için eksik ödeme almasına neden olmakta ve sigortalı bu konuda mağdur olmaktadır.

Uzun yılların verdiği tecrübelerimizden yararlanmanızın menfaatinize olacağını bilmekteyiz ve sizleri 3 Renk Sigorta tecrübesinden yararlanmaya davet etmekteyiz.