Covid-19 (KORONA) Sağlık Sigortası Kapsamında mı?

En son güncellendiği tarih: May 26

Tüm dünyada hızlı bir şekil de yayılan Covit-19 virüsü ölümcül bir virüs olmakla birlikte tedavisi zahmetli ve masraflı bir hastalık türüdür.

Bilim dünyasında tam olarak etkileri netleşmemiş ve gizliliğini korur halde yayılmaya devam etmektedir.

Sizlere korona virüsünden korunmak için neler yapmamız gerektiği konusunda her gün defalarca izlediğimiz dinlediğimiz bilgileri tekrar etmeyeceğiz.

Hepimizin her gün televizyonlardan aşağıdaki günlük korona virüs tablosuna artık aşına olduk ve hepimiz acaba bu gün kaç kişi öldü kaç kişi iyileşti ne kadar test yapıldı gibi bilgileri merakla talip etmekteyiz.


Peki bu virüs bizim ekonomimizi nasıl etki altına alacak yada ne kadar etki altına aldı? Bu bilgiler tabi ki resmi makamlarca açıklanacaktır. Fakat acaba bu virüs kendi hanemizi nasıl etkiledi ve etkileme devam edecek?

Sağlık sigortaları korona tedavilerini de kapsıyor mu?

Bir çok sigorta şirketleri bu konuda çalışmalar yapmaya başladı ve hatta bazı sigorta şirketleri sağlık poliçelerine korona tedavisini de dahil etti.

Sigortalılar için bu çok güzel bir haber oldu.

Sigorta şirketleri acil durumlar dışında özellikle evden çıkılmaması gereken bu dönemde, birçok sigorta şirketinin sağlık danışmanlığı hizmeti verdiğini ifade etmek isteriz. Böylece sigortalıların evlerinde doktor muayenesi, tanıya yönelik bilgi alma ve yönlendirme konularında canlı, görüntülü veya mesajlaşma şeklinde hizmet alabildiği bilgisini de vermek isteriz.

Bizler 3 Renk Sigorta olarak sizlere sadece Trafik Sigortaları, Kasko, Konut İş Yeri Yangın hırsızlık sigortaları haricinde sağlık sigortaları konusunda da her zaman yardımcı olacağız. Sigorta konusunda aklınıza takılan her türlü konuda bilgi almak istediğinizde bizlere iletişim kanallarımızdan mutlaka ulaşın.

84 görüntüleme

Etiketler: Trafik Sigortası, Kasko, Dask- Deprem Sigortası, Konut Sigortası, İş Yeri Sigortası, Hayat Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Nakliye Sigortası, Yangın, Yıldırım, Hırsızlık Sigortası

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin​

  • Facebook
  • Instagram
whatsapp.jpg
Sahabiye Mh. Otak Sk. Velioğlu İş Merkezi Kat:5 No:36/10 Kocasinan /  KAYSERİ
Tel. 0352 738 32 42
0536 496 31 40    -   0553 237 11 07    -   0541 341 98 73

© 2020 by 3renksigorta tasarım

  • Facebook
  • Instagram