Kan Bağışı ve 3 Renk Sigorta

En son güncellendiği tarih: May 26

Hayati bir öneme sahiptir kan bağışı.

Yılda bir kaç kez vereceğimiz kan bağışı çok ama çok önemlidir. Özellikle ihtiyacı olan hastalar kan bulmak konusunda maalesef çok zorlanmaktadırlar. Bazen bir trafik kazazsında bazen önemli ameliyatlarda kan bulmak bir hayli zor olmaktadır.

Düzenli olarak kan bağışında bulunmak insan sağlığı açısından da faydalıdır.


Kan bağışı kırmızı tam kan bağışı ( Kırmızı kan) ve beyaz kan diyede adlandırılan Trombosit kan olarak adlandırılabilir. Özellikle kan hastalıklarında beyaz kana ihtiyaç olmaktadır. Bu da normal kan vermekten biraz farklıdır. Damar yolundan alınan kan bir cihaza aktarılıp orada işlenerek kan içerisindeki Trombosit alınıp geri kalan kısım yeniden kan bağışçısına verilmektedir.


3 Renk Sigorta olarak bizlerde bir nevi sosyal sorumluluk projesi olarak da adlandırabileceğimiz bu alanda düzenli kan bağışçısı olmaya karar vermiş bulunmaktayız. Ayrıca sadece 3 Renk olarak değil ailelerimiz ile bu konuda gerekli hassasiyeti göstereceğimizin bilinmesini isteriz.


Sayın Ahmet Tüysüz Erciyes Üniversitesi Onkoloji Hastanesinde yatmakta olan ve daha önce hiç tanımadığı bir çocuk için kan bağışı yapmış ve düzenli kan bağışçısı olmuştur.


Özcan Tüysüz ise Kayseri Şehir Hastanesi Onkoloji bölümünde yatmakta olan 7 yaşında bir kız çocuğu için tranbosolit kan bağışında bulunmuş aradan 10 gün geçtikten sonra Erciyes Üniversitesi Onkoloji hastanesinde yatmakta olan erkek bir çocuğa Tam Kan bağışında bulunmuştur.


3 Renk Sigorta olarak kendilerine bu konuda teşekkürlerimizi bir borç biliyoruz.

102 görüntüleme

Etiketler: Trafik Sigortası, Kasko, Dask- Deprem Sigortası, Konut Sigortası, İş Yeri Sigortası, Hayat Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Nakliye Sigortası, Yangın, Yıldırım, Hırsızlık Sigortası

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin​

  • Facebook
  • Instagram
whatsapp.jpg
Sahabiye Mh. Otak Sk. Velioğlu İş Merkezi Kat:5 No:36/10 Kocasinan /  KAYSERİ
Tel. 0352 738 32 42
0536 496 31 40    -   0553 237 11 07    -   0541 341 98 73

© 2020 by 3renksigorta tasarım

  • Facebook
  • Instagram