trafik2
trafik
trafik3
trafik4

Trafik - Kasko

Sigortaları

Trafik sigortası herhangi bir hasar durumunda karşı tarafa verilebilecek bedeni ve maddi zararları güvence altına almaktadır. Zorunlu olmasının sebebi de budur. Zorunlu trafik sigortası herhangi bir hasar durumunda karşılıklı tarafların kusurlarına bakarak zararı karşılar ve karşılanacak olan zararın limitleri her yıl resmen belirlenir.

 

Kasko sigortası ise aracın yanması, çalınması, çalınmaya teşebbüs edilmesi veya kaza sonucu oluşabilecek zararları güvence altına alır ve ancak sigortalı isterse bu sigortayı yaptırarak kendini güvence altına alır.

Zorunlu trafik sigortası sadece belli başlı vefat, yaralanma gibi durumları teminat altına alırken, kasko sigortası ise sigorta şirketinin belirlediği kapsam dahilinde pek çok farklı teminatı kapsar. Bu nedenle de trafik sigorta primleri daha ucuzken kasko primleri biraz daha pahalıdır.

Kasko sigortası ve trafik sigortası yaptırarak daha güvenilir bir sürüş deneyimine kavuşun. Zorunlu trafik sigortanızı yaptırmamaktan ve kaskosuz kaza yapma durumlarında yüksek maliyetlere katlanma riskinizi ortadan kaldırın, araç sigortalarınızı mutlaka zamanında yaptırın!

Bütçenize en uygun poliçeyi dilerseniz Whatsapp Hattımızdan İletişim formundan yada 0352 738 32 42 Sigorta Destek Hattımızdan arayarak teklifler hakkında bilgi alabilir teminatlar hakkında kafanıza takılan soruları bire bir sorabilirsiniz?

kasko4
kasko2
kasko3
kasko